درباره ما

درباره ژوپیتر:
مجموعه ژوپیتر از سال 1397 توسط پارسا سعیدی (مدرس اینترنت مارکتینگ و متخصص راه‌اندازی کسب‌و‌کارهای آنلاین) کلید خورد. این مجموعه رسما از اواسط 97 و با تمرکز بر روی آموزش راه‌اندازی کسب‌و‌کار آنلاین کار خود را شروع کرد و با ارائه محتواهای عالی و کاربردی توانست ظرف مدتی کمی، دانشجویان زیادی را جذب و آموزش دهد. به لطف خدا ژوپیتر توانست در همین مدت کم، جایگاه خوبی در بین وب‌سایت‌های فارسی زبان پیدا کند و چراغ راهی برای جوانان و کارآفرینان باشد.

یکی از بزرگ‌ترین اهداف ژوپیتر، خلق کارآفرینان موفق است…!
در هر اقتصادی، چرخش مالی یک کشور تاثیر مستقیمی بر روی کیفیت زندگی مردم آن کشور دارد. کارآفرینان یکی از قدرتمندترین مهره های گردش این چرخه اقتصادی هستند. به زبان ساده در هر کشوری، در هر شرایطی به همت کارآفرینان میتوان یک اقتصاد شکست خورده را تبدیل به یک اقتصاد ابرقدرت کرد (برای نمونه ژاپن!) یکی از وظایف مهم این وب‌سایت، هدایت جوانان کشور به سمت کارآفرینی و انگیزه دادن به آنها برای رشد و پیمودن مسیر خودشکوفایی است.

ژوپیتر به چه معناست؟
این کلمه برگرفته از سیاره مُشتری است که نام دیگر آن ژوپیتر است. از طرفی در داستان‌های یونانی شخصیتی وجود دارد که خدای خدایان است و او را ژوپیتر می‌نامند. اما ما این اسم را انتخاب کردیم چون بسیار فوق‌العاده است و خیلی از پارامترهای لازم برای انتخاب بعنوان آدرس اینترنتی یک وب‌سایت و  مجموعه را دارد.

چشم‌انداز ما:
امیدواریم سهم کوچکی در موفقیت عظیمِ شما جوانان عزیز داشته باشیم و شما هم سهمی در موفقیت و سربلندی کشورمان داشته باشید. ما فقط به کمک همدیگر میتوانیم تغییرات بزرگی ایجاد کنیم؛ در ضمن…

شما اجازه ندارید رویاهایی که در سر دارید را فراموش کنید اگر رویایی دارید، یعنی توان بدست آوردن آنها هم به شما داده شده ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم آنها را بدست آورید

آدرس مجموعه ژوپیتر: شهرابریشم- کوچه شهید فکاری- ساختمان اوج- طبقه سوم

ارتباط با ما: 02128421066

شماره تلگرامی: 09215318157

ایمیل: zhoopiter.group@gmail.com

دکمه بازگشت به بالا